Czynna od poniedziałku do piątku

7:00 - 18:00

Oferujemy naszym Pacjentom sprawdzone i nowoczesne metody rehabilitacyjne tak, żeby zmaksymalizować ich efektywność, a przez to osiągnąć najlepszy możliwy rezultat. Przyjął się u nas kompleksowy model rehabilitacji, który zakłada uwzględnienie wszystkich rodzajów potrzeb Pacjenta w procesie rehabilitacyjnym.

W naszej ofercie znajdują się zabiegi z zakresu fizykoterapii, jak: elektrolecznictwo, pole elektromagnetyczne, światłolecznictwo, hydroterapia, ciepłolecznictwo, leczenie zimnem, kinezyterapii, czyli leczenia ruchem, masaż, ale przede wszystkim stawiamy na specjalistyczne metody terapeutyczne, które stale poszerzamy o nowe techniki.

Nasza placówka systematycznie dba o rozwój zaplecza technicznego, byśmy mogli oferować Pacjentom jak najszerszy wachlarz usług. Posiadamy sprzęty nie tylko lecznicze i treningowe, ale także urządzenia do diagnostyki Pacjentów.

Nasz Zespół to osoby pełne pasji, otwarte na Pacjenta i jego potrzeby. Choć każdy z osobna interesuje i specjalizuje się często w odrębnych dziedzinach fizjoterapii, to jako Zespół nigdy nie zapominamy, że w jedności siła – współpracujemy ze sobą, pomagamy sobie, doradzamy. Nasi fizjoterapeuci starają się odpowiadać na potrzeby rynku, specjalizują się w coraz to nowszych dziedzinach fizjoterapii, stale rozwijają się, szkolą, podnoszą swoje kwalifikacje i umiejętności.

Poznaj nasz Zespół:

mgr Marta Fełeńczak

KIEROWNIK DZIAŁU REHABILITACJI

Ewa Dziki

mgr Jakub Franke

mgr Magdalena Jach

mgr Szymon Kubiak

mgr Krzysztofa Młynarczyk

mgr Wojciech Paluch

mgr Marta Rapior

Józef Źrebiec

Poznaj naszą ofertę

Galeria

USŁUGI REHABILITACYJNE

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ
Świadczenia rehabilitacyjne udzielane są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak również prywatnie.

Cennik usług komercyjnych

SPRAWDŹ NASZ CENNIK
SPRAWDŹ
Powrót do strony głownej